Estetik Fark Yaratmak

Estetik Fark Yaratmak

Ufak bir müdahaleyle büyük fark yaratacak operasyonların başında öncelikle yağ enjeksiyonlarının geldiğini söyleyebilirirm. Hem oluşan sarkma ve çökmeleri tedavi edebilen hem de içerdiği kök hücrelerle deride gençleşme ve canlanmaya neden olabilen bir işlemdir.

Bunun yanında diğer dolgu malzemeleri de ofiste, hatta lokal anestezi bile uygulanmadan yapılabilen ve neredeyse anında istenen değişikliklere neden olabilen bir yöntemdir. Elmacık kemiklerinizi dolgunlaştırabilir, dudak şeklinizi, kaş şeklinizi istediğiniz gibi değiştirebilir, alın veya ağız çevresindeki derin kırışıklıklarınızı kolayca ortadan kaldırabiliriz.

Basit bir müdahale de hepinizin aşina olduğu botulinum toksin uygulamalarıdır, Anestezi gerektirmeyen bu işlemde bir hafta içinde etkiyi görürsünüz ve istemediğiniz kırışıklıkları ortadan kaldırabilirsiniz.

Sadece gerekli bölgelere lokla anesteziyle dahi uygulanabilen liposuction uygulamaları da sınırlı bir müdahaleyle bir türlü gideremediğiniz bazı çıkıntılardan sizi kurtarabilir.
Çeşitli askı teknikleri de basit bir işlemle ciddi farklar yaratabilir ancak kullanılacak askılama malzemesinin doğru seçilmesi önemlidir. Aksi taktirde sonuç çok uzun süreli olmayabilir veya istenmeyen etkiler ortaya çıkabilir.

Görece ufak bir müdahale sayılabilecek meme büyütme ameliyatları da kısa izlerle muhteşem sonuçlar alınmasını sağlayabilir. Genellikle biraz daha fazla izi olmasına rağmen meme dikleştirme ameliyatları da hızlı iyileşen ve çok iyi sonuçlar alınmasını sağlayabilen cerrahi işlemlerdendir.

Ben bu gruba burun ameliyatlarını da sokabilirim. Özenli yapılmış bir burun ameliyatı çok fazla morarma veya şişme oluşturmadan ve hemen hemen ağrı hissetmeden kişinin yüzünde çok olumlu farklar yaratabilir. Nefes almanın düzelmesi de ek bir avantajdır.

No Comments

Bir Cevap Yazın